Parador Classic 2030 Dub Explorer karamelový 1744610

Kategórie: ,

49,99 / ks

Dostupné na objednávku

ks
Ďalšie informácie
Typ výrobku

Vinylová podlaha na HDF s clicom

Hrúbka podlahy

9 , 6 mm

Rozmer

1207 x 216 mm

Garancia pre domácnosti

99 rokov

Podlahové kúrenie

Vhodné – na teplovodné a elektrické podlahové kúrenie

Kolekcia

Classic 2030

Výrobca

Parador

Štruktúra povrchu

Antická štruktúra

Popis

Výhody:

  • Ideálna podlaha na podlahové kúrenie. Má veľmi nízky tepelný odpor, vďaka čomu dobre prepúšťa teplo a to vám ušetrí nemalé náklady.
  • Veľa ľudí vyhľadáva vinyl aj pre odolnosť voči vode a vlhkosti. Ak zháňate podlahu do kúpeľne, kuchyne a podobných vlhkých miestností, bezpečne sa môžete obrátiť na vinyl značky PARADOR.
  • Praktická je na podlahe aj jej prípadná oprava, ktorá je neporovnateľná s náročnosťou pri iných typoch podláh.
  • Odolnosť aj voči agresívnym látkam. Či už sú to rozličné nápoje, psí moč, alebo len stojatá voda, vinylovej podlahe sa nič dramatického nestane, pretože je vyrobená zo syntetického materiálu.

Nevýhody:

  • Niekomu sa môže zdať nevýhodou cena, pretože býva často vyššia ako napríklad u laminátových podláh. Rozdielnosť cien však má svoje opodstatnenie a pri značke PARADOR máte istotu, že za svoje peniaze dostanete skutočnú kvalitu.
  • Niektorí ľudia si povzdychnú na tom, že vinyl je umelý/syntetický, čo evokuje niečo neprirodzené, nezdravé či škodlivé. Pri značke PARADOR sa tohto obávať určite nemusíte. K dispozícii sú v PARADORE prepracované dekory, ktoré pôsobia naozaj realisticky. Okrem dreva a kameňa si môžete vyberať spomedzi širokej palety odtieňov a nápaditých dekorov od uznávaných svetových návrhárov. Podlahy vyzerajú prirodezne a majú vlastnosti, vďaka ktorým nemusíte riešiť skoro žiadnu údržbu. PARADOR vinyl je kontrolovaný nezávislými inštitúciami v Nemecku a ohľadom emisií v interiéri spadá do triedy A+. Parador sa môže pochváliť certifikátmi: eco-INSTITUT, CE, TUV Rheinland a ďalšie…, ktoré potvrdzujú kvalitu, nezávadnosť, bezpečnosť, kontrolu emisií a procesu výroby. S Paradorom môžete všetky obavy hodiť za hlavu a vybrať vhodný dekor s istotou, že si vyberáte kvalitu.
  • Pri pokládke treba dávať pozor, aby bol povrch rovný. Prípadné nerovnosti by mohli mať za následok vyskočenie z kliku. Povrch pred položením doporučujeme vyrovnať nivelačkou a použiť kvalitnú hutnú podložku s vysokou zaťažiteľnosťou.