Kompozitná podlaha Parador Trendtime 5 Dolomit biely 1744823

Kategórie: ,

Ak ste v poslednej dobe uvažovali nad kúpou podlahy, pri hľadaní ste už určite narazili na kompozitné podlahy, ktoré sú vďaka svojej multifunkčnosti stále žiadanejšie. Doba sa mení, technológie sa vyvíjajú a výnimkou nie sú ani podlahy, ktoré sa snažia byť stále odolnejšie, praktickejšie, prirodzenejšie a krajšie.

49,99 / m2

Dostupné na objednávku

m2 (2,088 m2 = bal)
Ďalšie informácie
Typ výrobku

Kompozitná SPC podlaha s clicom

Hrúbka podlahy

6 mm

Rozmer

914 x 457 mm

Garancia pre domácnosti

Doživotná

Podlahové kúrenie

Vhodné – na teplovodné a elektrické podlahové kúrenie

Kolekcia

Trendtime 5

Výrobca

Parador

Štruktúra povrchu

Minerálna štruktúra

Popis

Skoro všetci predsa chceme to isté – odolnú, krásnu, pohodlnú podlahu za čo najlepšiu cenu. Ideálne, ak je k tomu ešte praktická, ekologická, zdravá a skvelá na podlahové kúrenie. Toto všetko a ešte viac dostanete, ak sa rozhodnete pre kompozitnú podlahu SPC od Nemeckého výrobcu PARADOR. V článku našu podlahu prirovnávame ku klasickým vinylovým podlahám, pretože práve jeho nedostatky inšpirovali k vzniku SPC podláh, ktoré sa stali pokračovateľom vo vývoji odolných podláh. Doba ide rýchlym tempom a SPC podlahy sú tým, čo momentálne udáva trend. Nové technológie, ktoré sú v nich použité, dokážu uspokojiť aj veľmi náročných zákazníkov.
Ako bonus je v podlahe zabudovaný antibakteriálny, protišmykový povrch. Podlaha sa ľahko udržiava a má ochranu pred mikroškrabancami. Vďaka svojim vlastnostiam si udrží vzhľad i výkon a vy budete aj po mnohých rokoch spokojným majiteľom.

  • 100% vodeodolná
  • Vhodná k francúzskym oknám i do zimných záhrad
  • Teplá a ideálna na podlahové kúrenie
  • Rozmerová stabilita
  • Tichá a príjemná pod nohami
  • Tlmenie krokov
  • Antibakteriálna úprava