logo_janza_dvere_021020-1
info@janza.sk
Doprava zdarma nad 500 eur

Parador Edition One Ground SPC Hangzhou 1744688

56,99 / ks

Ak ste v poslednej dobe uvažovali nad kúpou podlahy, pri hľadaní ste už určite narazili na kompozitné podlahy, ktoré sú vďaka svojej multifunkčnosti stále žiadanejšie. Doba sa mení, technológie sa vyvíjajú a výnimkou nie sú ani podlahy, ktoré sa snažia byť stále odolnejšie, praktickejšie, prirodzenejšie a krajšie.

Dostupné na objednávku

ks
Kategórie: ,

Popis

Skoro všetci predsa chceme to isté – odolnú, krásnu, pohodlnú podlahu za čo najlepšiu cenu. Ideálne, ak je k tomu ešte praktická, ekologická, zdravá a skvelá na podlahové kúrenie. Toto všetko a ešte viac dostanete, ak sa rozhodnete pre kompozitnú podlahu SPC od Nemeckého výrobcu PARADOR. V článku našu podlahu prirovnávame ku klasickým vinylovým podlahám, pretože práve jeho nedostatky inšpirovali k vzniku SPC podláh, ktoré sa stali pokračovateľom vo vývoji odolných podláh. Doba ide rýchlym tempom a SPC podlahy sú tým, čo momentálne udáva trend. Nové technológie, ktoré sú v nich použité, dokážu uspokojiť aj veľmi náročných zákazníkov.
Ako bonus je v podlahe zabudovaný antibakteriálny, protišmykový povrch. Podlaha sa ľahko udržiava a má ochranu pred mikroškrabancami. Vďaka svojim vlastnostiam si udrží vzhľad i výkon a vy budete aj po mnohých rokoch spokojným majiteľom.

  • 100% vodeodolná
  • Vhodná k francúzskym oknám i do zimných záhrad
  • Teplá a ideálna na podlahové kúrenie
  • Rozmerová stabilita
  • Tichá a príjemná pod nohami
  • Tlmenie krokov
  • Antibakteriálna úprava

Ďalšie informácie

Typ výrobku

Kompozitná podlaha s SPC nosnou doskou

Hrúbka podlahy

Rozmer

1209 x 225 mm

Garancia pre domácnosti

Doživotná

Podlahové kúrenie

Vhodné – na teplovodné a elektrické podlahové kúrenie

Kolekcia

Edition One Ground SPC

Výrobca

Parador